Logg inn

Treningstidene under er gjeldende frem til Åstveithallen er tilbake i drift! (forventet åpning 2jan). Treninger som utgår som følge av andre aktiviteter vil bli varslet via medlemsportalen.

Alle spørsmål vedrørende treningstider tas med hovedtrener (Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.)


A-gruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Tirsdag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Tirsdag 16:00-18:00 18:00-19:00 (S) AdO-arena Preben
Onsdag 18:00-20:00 17:00-18:00 (B) AdO-arena Gjertrud
Torsdag 19:00-20:30 18:30-19:00 (B) Stemmemyren Tofte
Fredag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Fredag 16:00-18:00   Stemmemyren Preben
Lørdag 11:30-13:00 etter avtale Rolland Preben

 

T-gruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Mandag 19:00-20:30 18:30-19:00 Stemmemyren Tofte
Tirsdag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Torsdag 19:00-20:30 18:30-19:00 Stemmemyren Tofte
Fredag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Fredag 16:00-18:00   Stemmemyren Preben
Lørdag 11:30-13:00 etter avtale Rolland Preben

 

B-gruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 19:00-21:00 18:30-19:00 Stemmemyren Gjertrud
Tirsdag 06:00-07:30   Stemmemyren Julie
Onsdag        
Torsdag 19:00-21:00 18:30-19:00 Stemmemyren Julie
Fredag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Fredag 16:00-18:00 18:00-18:30 Stemmemyren Julie
Lørdag 11:30-13:00 etter avtale Rolland Julie

 

C-gruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 19:00-20:30 18:30-19:00 Stemmemyren Tofte
Tirsdag 06:00-07:30   Stemmemyren Julie
Onsdag        
Torsdag 19:00-20:30 18:30-19:00 Stemmemyren Tofte
Fredag 06:00-07:30   Stemmemyren Preben
Fredag 18:00-20:00 17:30-18:00 Stemmemyren Tofte
Lørdag 11:30-13:00 etter avtale Rolland Julie

 

LÅMØ-gruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 19:00-20:30 18:30-19:00 Stemmemyren Helene
Tirsdag        
Onsdag        
Torsdag 19:00-20:30 18:30-19:00 Stemmemyren Helene
Fredag 18:00-19:45 17:30-18:00 Stemmemyren Helene
Lørdag 10:00-11:30   Rolland Silje + Maria

 

D-gruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 18:00-19:00   Stemmemyren Maria og Linn
Fredag 16:30-17:30   Rolland Silje
Lørdag 10:00-11:30   Rolland Linn

 

Rekruttgruppen

Dag Svømming Landtrening Sted Trener
Mandag 17:00-18:00   Stemmemyren Linn og Maria
Fredag 16:30-17:30   Rolland Linn

 

Takk til våre samarbeidspartnere:
Linjeskille 1
Linjeskille 2
Linjeskille 3
Linjeskille 4
Linjeskille 5
Hurtiglinker:
Scroll Up